• slayt
  • slayt
  • slayt
DuyurularDerneğimizin Olağan Genel Kurulu 27.11.2016 tarihinde saat 18:00'de Palmiye Otel'de yapılacaktır. (11.11.2016)


Şanlıurfa Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Hacı Recep Kılıç son yolculuğuna uğurlandı

ŞANLIDER Yönetim Kurulu Başkanımız Hakkı Kılıç’ın babası Hacı Recep Kılıç yaşamını yitirdi. 
Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Hacı Recep Kılıç sabah saatlerinde evinde yaşamını yitirdi. Kılıç’ın cenazesi Asri Mezarlık Hanifi Şireci Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanında toprağa verildi. 
Cenaze törenine Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, ŞANLIDER Onursal Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan, GGC Başkanı İbrahim Ay, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Edip İzol, Ömer Marakoğlu, Abdulkadir Güven, Eyyüp Kavas, Semih Avcı ve Mustafa Kılıç, Ramazan Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in eşi İzzet Şahin, işadamları Mustafa Çakmak, Mesut Acar, Veli Kadooğlu, Fatih Fedaioğlu, Muhittin Bay ile ŞANLIDER Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile Gaziantep ve Şanlıurfa’dan çok sayıda siyasetçi ve işadamı ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
Kılıç ailesi taziyeleri Şehitkamil ilçesinde bulunan 119 Nolu taziye evinde kabul edecek.


Okunma Sayısı: 586


3.239.95.36
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ahmet Güneş
ŞANLIDER bugün Gaziantep'teki tüm Urfalıları temsil etmesi ve kentin en üst noktasında kendisini ispatlamasıyla büyük ve güçlü bir kurum olduğunu göstermiştir. Yaptığınız çalışmalar için hepinize teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun, yolunuzu açık etsin.

sabri sayan
Bugün 16 Mart halepçe katliamının yıl dönümü. Geçmişteki ve günümüzdeki ZALİMLERİ lanetliyorum. Mazlum, masum Kürt halkının başı bir kez daha sağolsun.'ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM'ne güzel demiş Üstad Bediüzzaman

orhan akdeniz
Kendisine hayrı olmayan kimsenin başkasına hayrı olmaz. İnsan kendisi için hayır işlemez, kendisine iyilik yapmazsa, insanlar da ona hayır ve iyilik yapmaz.bırbırımızden yardımlarımızı eksık etmemız ümidi ile...Orhan AKENİZ


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Şanlıder Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top