• slayt
  • slayt
  • slayt
DuyurularDerneğimizin Olağan Genel Kurulu 27.11.2016 tarihinde saat 18:00'de Palmiye Otel'de yapılacaktır. (11.11.2016)


Şanlıurfa Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
ŞANLIDER

Kıymetli Hemşerilerim;
Yapılan kongre sonrası şahsıma ŞANLIDER Başkanlığı layık görüldü.  Her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım. Siz değerli hemşerilerimize, yapacağımız hizmetlerde yeni bir döneme giriyoruz. Yaklaşık 2,5 yıl pandemi dolasıyla hizmetlerimize ara vermek zorunda kaldık. Ülkece geçirdiğimiz bu zor dönemi atlamaya çalışırken; sizler için hizmet yolunda çektiğimiz zahmet minnet değil, tam tersine şereftir. Bu onuru bize yaşattığınız için teşekkür ederim.
Bütün Urfalı, Antepli hemşerilerim ve sevenlerim; bilmenizi isterim ki uzun ve yorucu çabalar sonucunda kurulan ŞANLIDER, sağlam altyapısıyla hizmetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana ŞANLIDER, Gaziantep’in en geniş tabanlı, nitelikli ve etkin sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir. Bu başarı sizlerin destekleri sayesinde olmuştur.
ŞANLIDER’in kapısının Gaziantep’te ikamet eden bütün Urfalılara ve Gazianteplilere açık olduğunu, herkesin bu yapıya sahip çıktığını ve bu çatının altında herkese yer olduğunu görmek gurur vericidir.
ŞANLIDER sivil toplum kuruluşu çizgisinde kalmaya ve her zamanki kucaklayıcı çizgisinde hareket etmeye devam edecektir. Gerek Şanlıurfalı, gerekse Gaziantepli tüm gönüllüler için var olacaktır.
Pandemi döneminde uzun bir süre birbirimizden uzak kaldık. Şimdi yeniden birlik olma zamanı.
ŞANLIDER’in Gaziantep’teki varlığını yeniden hatırlama zamanı…
2022’de önümüzde uzun bir yol var… Biz ŞANLIDER olarak sizler ile yeni hedeflerin başarısında buluşmaya hazırız. Yeni projeleri birlikte inşa etmek için siz kıymetli hemşerilerimize her zaman ihtiyacımız var. Daha güçlü bir ŞANLIDER için 2022 bizim yılımız olsun.

Saygı ve selamlarımlaHakkı Kılıç
Okunma Sayısı: 956YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ahmet Güneş
ŞANLIDER bugün Gaziantep'teki tüm Urfalıları temsil etmesi ve kentin en üst noktasında kendisini ispatlamasıyla büyük ve güçlü bir kurum olduğunu göstermiştir. Yaptığınız çalışmalar için hepinize teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun, yolunuzu açık etsin.

sabri sayan
Bugün 16 Mart halepçe katliamının yıl dönümü. Geçmişteki ve günümüzdeki ZALİMLERİ lanetliyorum. Mazlum, masum Kürt halkının başı bir kez daha sağolsun.'ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM'ne güzel demiş Üstad Bediüzzaman

orhan akdeniz
Kendisine hayrı olmayan kimsenin başkasına hayrı olmaz. İnsan kendisi için hayır işlemez, kendisine iyilik yapmazsa, insanlar da ona hayır ve iyilik yapmaz.bırbırımızden yardımlarımızı eksık etmemız ümidi ile...Orhan AKENİZ


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Şanlıder Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top