• slayt
  • slayt
  • slayt
DuyurularDerneğimizin Olağan Genel Kurulu 27.11.2016 tarihinde saat 18:00'de Palmiye Otel'de yapılacaktır. (11.11.2016)


Şanlıurfa Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
ŞANLIDER'den AK Parti'ye ziyaret

ŞANLIDER yönetimi olağan kongrede yeniden seçilen AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ŞANLIDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce yapılan kongrede yeniden göreve seçilen Eyüp Özkeçeci ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, ŞANLIDER yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ŞANLIDER Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan ise, Birecikliler Derneği Şaban Altunova ve Suruçlular Derneği Başkanı Habeş Şahinsoy'un da hazır bulunduğu ziyarette Özkeçeci ve yönetimine başarılar diledi.


Okunma Sayısı: 1384


3.239.95.36
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ahmet Güneş
ŞANLIDER bugün Gaziantep'teki tüm Urfalıları temsil etmesi ve kentin en üst noktasında kendisini ispatlamasıyla büyük ve güçlü bir kurum olduğunu göstermiştir. Yaptığınız çalışmalar için hepinize teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun, yolunuzu açık etsin.

sabri sayan
Bugün 16 Mart halepçe katliamının yıl dönümü. Geçmişteki ve günümüzdeki ZALİMLERİ lanetliyorum. Mazlum, masum Kürt halkının başı bir kez daha sağolsun.'ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM'ne güzel demiş Üstad Bediüzzaman

orhan akdeniz
Kendisine hayrı olmayan kimsenin başkasına hayrı olmaz. İnsan kendisi için hayır işlemez, kendisine iyilik yapmazsa, insanlar da ona hayır ve iyilik yapmaz.bırbırımızden yardımlarımızı eksık etmemız ümidi ile...Orhan AKENİZ


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Şanlıder Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top