• slayt
  • slayt
  • slayt
DuyurularDerneğimizin Olağan Genel Kurulu 27.11.2016 tarihinde saat 18:00'de Palmiye Otel'de yapılacaktır. (11.11.2016)


Şanlıurfa Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Çocuklarımız gülsün!

ŞANLIDER, Gaziantep’in Ocaklar, Barak, Beydilli ve Fırat mahallelerinde dar gelirli ailelerin çocuklarına giyim yardımında bulundu.

Dernek tarafından temin edilen kışlık giysi ve ayakkabılar dernek yöneticileri ve dernek üyesi gençler tarafından önceden belirlenen adreslere ulaştırılarak sahiplerine teslim edildi.

Başkan Mustafa İsmet Erdoğan, ŞANLIDER’in yardımlaşma misyonuna dikkat çekerek, “Üyelerimizin direk olarak kendileri yardımlarını ulaştırdıkları gibi dernek aracılığıyla da tespit edilen ihtiyaç sahiplerine teslim ediyoruz. Amacımız soğuk kış günlerinde çocuklarımızın sağlıklı yaşayabileceği kıyafetlere kavuşmasıdır” dedi.


Okunma Sayısı: 1004


34.239.151.124
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ahmet Güneş
ŞANLIDER bugün Gaziantep'teki tüm Urfalıları temsil etmesi ve kentin en üst noktasında kendisini ispatlamasıyla büyük ve güçlü bir kurum olduğunu göstermiştir. Yaptığınız çalışmalar için hepinize teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun, yolunuzu açık etsin.

sabri sayan
Bugün 16 Mart halepçe katliamının yıl dönümü. Geçmişteki ve günümüzdeki ZALİMLERİ lanetliyorum. Mazlum, masum Kürt halkının başı bir kez daha sağolsun.'ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM'ne güzel demiş Üstad Bediüzzaman

orhan akdeniz
Kendisine hayrı olmayan kimsenin başkasına hayrı olmaz. İnsan kendisi için hayır işlemez, kendisine iyilik yapmazsa, insanlar da ona hayır ve iyilik yapmaz.bırbırımızden yardımlarımızı eksık etmemız ümidi ile...Orhan AKENİZ


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Şanlıder Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top